Directieteam 

Wie is wie? 

Algemeen directeur : Joris Rombaut

Tel. : 09 376 08 00
E-mail : rombautj@stelisabeth.zkj.be

Administratief directeur : Ronny Deveneyns

Tel. : 09 376 08 01
E-mail : deveneynsr@stelisabeth.zkj.be  

Verantwoordelijke zorg: Veerle Claeys

Tel. : 09 376 08 02
E-mail : claeysv@stelisabeth.zkj.be

Pastoraal werkers : Barbara Focquaert en Anne De Poortere

Tel. : 09 376 08 03
E-mail : pastoraledienst@stelisabeth.zkj.be

Preventie adviseur : Paul Dossche

Tel. : 09 376 08 04
E-mail : dosschep@stelisabeth.zkj.be

Hoofdverpleegkundige De Haven : Tamara Legrand

Tel. : 09 376 08 10
E-mail : dehaven@stelisabeth.zkj.be

Hoofdverpleegkundige De Branding : Bianca Leydens

Tel. : 09 376 08 20
E-mail : debranding@stelisabeth.zkj.be

Hoofdverpleegkundige De Parel : Sandrine Bulcaen

Tel. : 09 376 08 30
E-mail : deparel@stelisabeth.zkj.be

Hoofdverpleegkundige De Deining : Kelly Schoonackers

Tel. : 09 376 08 49
E-mail : dedeining@stelisabeth.zkj.be

Verantwoordelijke De Koraal : Evy De Smet

Tel. : 09 376 08 40
E-mail : dekoraal@stelisabeth.zkj.be

Opnameverantwoordelijke : Jessie Sierens

Tel. : 09 376 08 35
E-mail : opnamedienst@stelisabeth.zkj.be

Verantwoordelijke facilitaire diensten : Linda Spillebeen

Tel. : 09 376 08 44
E-mail : spillebeenl@stelisabeth.zkj.be

Verantwoordelijke keuken : Marina Criel

Tel. : 09 376 08 43
E-mail : keuken@stelisabeth.zkj.be

Coördinator kine en vrijwilligers : Dirk Vandewalle

Tel. : 09 376 08 41
E-mail : kine@stelisabeth.zkj.be